Elektroniczne zegary w wieży Sanktuarium Męki Pańskiej

W poniedziałek 30 marca br. nadeszła historyczna chwila w Tyńcu Legnickim: zostały zainstalowane dwa podświetlane elektroniczne zegary w wieży Sanktuarium Męki Pańskiej wraz z kurantami. Teraz każdy dzień będzie przeplatany religijnym akompaniamentem muzycznym w godzinach, tj. o 7.00 Kiedy ranne wstają zorze, 12.00 Anioł Pański, 15.00 Jezu ufam Tobie i wieczornym Apelem Jasnogórskim.

Dziękuje anonimowemu ofiarodawcy za ten szlachetny dar serca, który na stałe wpisuje się w życie całej naszej parafii, firmie Rduch z Jastrzębia za montaż urządzenia i mieszkańcom Tyńca za okazałą pomoc duchową, fizyczną i materialną. Niech wraz z przepiękną muzyką płyną do nieba oraz naszą pokorną modlitwą, chroni nas Ręka Wszechmocnego Pana, naszą społeczność parafialną od nieszczęść atmosferycznych, głodu, ognia, epidemii i wojny. Pragniemy już teraz dodać, w dzień Odpustu w Tyńcu Legnickim: zachowaj nas Panie!