II Parafialny Turniej Szachowy

W niedzielę 21 lipca 2019 roku został zorganizowany przez księdza Proboszcza II Parafialny Turniej Szachowy. Słoneczna pogoda sprzyjała uczestnikom oraz przybyłym mieszkańcom, dlatego zawody mogły odbyć się  na świeżym powietrzu przy plebanii. Dla miłośników szachów przygotowano przekąski, słodkości oraz pieczone kiełbaski przy dźwiękach muzyki.

Do rozgrywek zgłosiło się 18 zawodników. Turniej rozegrano w dwóch konkurencjach: szachy i  warcaby. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał Pan Mariusz Zieliński. Konkurs przebiegał w atmosferze dobrej zabawy i rywalizacji fair-play. Laureatami zawodów zostali: Jessica Sobala II miejsce w warcaby, Mateusz Zieliński I miejsce w warcaby, Marcin Gacia II miejsce w szachach, Mateusz Zieliński I miejsce w szachach. Ks. Wiesław wręczył zwycięzcom puchary oraz Biblie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział oraz życzymy dalszego zgłębiania tajników gry w szachy.

Młodzież i dzieci tak dobrze się bawiły, że dodatkowo umilały sobie czas organizując gry zespołowe w piłkę siatkową, zbijaka, ziemniaka, czy berka. Radościom i śmiechom nie było końca… 🙂

Było to dobrze spędzone niedzielne popołudnie, w którym mogliśmy się lepiej poznać, porozmawiać i miło spędzić czas. Mamy nadzieję, że turniej szachowy na stałe zagości w kalendarzu spotkań młodych jak i starszych mieszkańców naszej wspólnoty parafialnej.

Dziękujemy ks. Proboszczowi za zorganizowanie spotkania oraz wszystkim mieszkańcom, którzy włączyli się w przygotowanie oraz poczęstunek.

« z 26 »