III Turniej Parafialny w szachy i warcaby

W niedzielę 27 września br. został rozegrany III Turniej Parafialny w szachy i warcaby. Przybyło 25 uczestników młodszych i starszych wraz z rodzicami, którzy wzięli udział we wspólnej zabawie rozwijającej myślenie i intelekt naszego młodego pokolenia.

Wszystkim pragnę podziękować za dobrą atmosferę fair play i pozytywne zachowanie integrujące naszą Parafię i Gminę. Podziękowania przesyłam dla Pana Piotra z GOPS-u w Rui i współpracowników za logistyczne przygotowanie turnieju, przekazane puchary, gastronomiczne zaplecze oraz innym anonimowym ofiarodawcom za współudział. W tym roku zwycięzcami zostali bracia Mateusz i Artur Zielińscy z Lasowic, którzy dostali główne nagrody w powyższych dyscyplinach sportowych, inni natomiast uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Trzeba grać i bawić się kiedy czas ku temu!

« z 8 »