IV Parafialno-Gminny Turniej Szachowy i Warcabowy

W niedzielne popołudnie już po raz czwarty rozegrany został Parafialno-Gminny Turniej Szachowy i Warcabowy w świetlicy gminnej w Rui.

Każdy uczestnik mógł wziąć udział w obydwu konkursach. Wystartowało 6 zawodników w Szachy oraz 14 zawodników w Warcaby.

W turnieju szachowym pierwsze miejsce zajął Artur Zieliński. Na drugim miejscu uplasował się Łukasz Zieliński. Trzecie miejsce należało do Piotra Kuźmińskiego.

W turnieju warcabowym pierwsze miejsce zajął Artur Zieliński. Drugie miejsce należało do Weroniki Włodarczyk, a na trzecim miejscu uplasował się Karol Baszak.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Przygotowany był także smaczny poczęstunek.

Dzieci i młodzież szczególnie doceniła możliwość spotkania się i spędzenia czasu w życzliwej i radosnej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju.

Do zobaczenia za rok 🙂