Koncert Kolęd w Sanktuarium

W uroczystość Objawienia Pańskiego w Sanktuarium w Tyńcu Legnickim odbył się noworoczny Koncert Kolęd. Gościem specjalnym był franciszkanin o. Łukasz Buksa z zespołem.

Występ rozpoczęła utalentowana mieszkanka naszej gminy Zuzanna Sprysak. Następnie mogliśmy obejrzeć występ artystyczny dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wągrodnie, które wykonały „Taniec Aniołów” oraz zaśpiewały kolędę „Aniołowie biali”.

Główną część koncertu uświetnił fantastycznym wykonaniem kolęd o. Łukasz oraz gość specjalny góral Pan Dariusz. Koncert bardzo się podobał mieszkańcom i zaproszonym gościom co odzwierciedlały żywiołowe oklaski i wspólne śpiewy kolęd.

Dziękujemy ks. Proboszczowi Wiesławowi Złotek, Wójtowi Gminy Ruja Panu Pawłowi Gregorczuk oraz Dyrektor Biblioteki Gminnej Pani Joannie Ciąpała za przygotowanie tak pięknego wydarzenia. Do zobaczenia za rok.

« z 41 »