Niedziela 03.02.2019 r.

Lasowice (czwartek) g. 17.00
Ruja (piątek) g. 17.00
Dzierżkowice (sobota) g. 17.00
+Stanisław Zatłokiewicz 2 r.ś.

Niedziela V Zwykła 10.02.2019

Tyniec Legnicki g. 9.00
++ z rodziny Pietras
Ruja g. 10.30
+Helena, Kazimierz, Józef
Lasowice g. 12.00
+Józef Wierzbicki 13 r.ś., Krzysztof Ogórek, Józefa Gajos, rodzice: Feliks i Helena Ogórek

1. Sprzątanie kościoła wg grafiku: kaplica Dzierżkowice Anna Zatłokiewicz Tyniec Leg. Adam Dzwonkowski, Piotr Grudziński Ruja Kosakowski Paweł, Sumara Dorota Lasowice Zawadka Elżbieta, Tobiarz Anna.
  2. W czerwcu br. będzie organizowana autokarowa pielgrzymka do Grecji śladami św. Pawła z Tarsu. Plan znajduje się na stronie internetowej parafii. W przyszłym tygodniu będzie również dostępna wersja drukowana. Zapisy od lutego z uiszczeniem zaliczki 300 zł od osoby. Również będzie pielgrzymka do Peru i Boliwii od 20 listopada do 4 grudnia. Przy zapisie 1000 zł od osoby. Informacje i plan pielgrzymek na stronie internetowej parafii.
  3. Dziękuje za uporządkowanie posesji wokół kościoła (rozebranie starej kotłowni i zniwelowanie terenu) Panu A. Borkowskiemu. W przyszłości myślimy o wyrównaniu całego trenu wokół Kościoła tynieckiego.
  4. W tygodniu wspomnienie św. Błażeja, św. Agaty, I czwartek miesiąca, modlitwa w intencji powołań kapłańskich.
  5. Uczniom i nauczycielom życzymy błogosławionych ferii i dobrego odpoczynku.
  6. Sprawy kancelaryjne można zgłaszać przed Mszą św. lub bezpośrednio po niej. W sprawach pilnych proszę dzwonić: tel. 501-705-614. Strona parafialna:  parafiaruja.pl

Ks. Wiesław