Niedziela 07.04.2019 r.

1) + z rodziny Garuch, Honorata, Tadeusz, Adam
2) + Zbigniew Zawadka
3) int. parafian
  1. Sprzątanie kościoła wg grafiku: Dzierżkowice Wiesława Siwek Tyniec Leg. Zemeła Anna, Kuźniar Danuta oraz chętne osoby z Tyńca Ruja Gacia Barbara Kosakowska Małgorzata Lasowice Konopska Marzena Kurpiel Elżbieta
  2. Trwają prace przy elewacji kościoła w Tyńcu Legnickim. Dziękuje Panu Julianowi Poliwce za końcowe podłączenie instalacji elektrycznej w kościele, również wszystkim Panom za wywóz kamieni i uporządkowanie terenu wokół Sanktuarium (byli Panowie: Dacko S., Stodolski S., Medyk J., Józkowicz A., Bukowski I., Rokitnicki A., współpracownik Pana Rokitnickiego Pan Zbigniew, Grygorcewicz M., P. Zemeła) oraz renowacje krzyża. Zostały uszyte okrycie na ławki, na chór w Tyńcu Leg. i zamontowane okna w kaplicy w Dzierżkowicach (4,5 tyś). Bóg zapłać!
  3. Są już paschaliki na stół wielkanocny: mały 6 zł, duży 10 zł.
  4. Rekolekcje parafialne w tym tygodniu według grafiku w/w.
  5. Ze względu na spowiedź w Dekanacie Mszę św.: poniedziałek Dzierżkowice, wtorek i środa i sobotę (kaplica) nie ma Mszy św.
  6. Odpust w Tyńcu Leg. Gromadzimy się przy kościele św. Krzyża na cmentarzu o 12.00, a następnie procesyjnie udajemy się z palmami do Sanktuarium.
  7. Ze względu na Uroczystość w sobotę proszę o odpowiednią dekorację przed domem, flagi i obrazy, przestrzeganie poleceń OSP i odpowiednich osób ze względu na natężenie ruchu, w miarę możliwości unikamy w tym dniu ciężkiej pracy. Jest to Święto Parafialne. Natomiast piesza pielgrzymka połączona z Drogą Krzyżową wychodzi o 8.00 z Prochowic do Tyńca Leg.
  8. Sprawy kancelaryjne można zgłaszać przed Mszą św. lub bezpośrednio po niej. W sprawach pilnych proszę dzwonić: tel. 501-705-614. Strona parafialna: parafiaruja.pl