Niedziela 20.01.2019 r.

Msze św. w tygodniu

Dzierżkowice (wtorek) g. 17.00
int. wolna
Tyniec Leg. (środa) g. 17.00
+Marian Kołdasz, Irena Adaszyńska
Lasowice (czwartek) g. 17.00
int. wolna
Ruja (piątek) g. 17.00
int. wolna
Dzierżkowice (sobota) g. 17.00
dz. bł. Aneta Sobala 35 rocznica ur.

Niedziela III Zwykła 27.01.2019

Tyniec Legnicki g. 9.00
+Władysław Majerz 21 r.ś. Wiesława i Jerzy Blacha
Ruja g. 10.30
+Franciszek Kwapis 5 r.ś.
Lasowice g. 12.00
dz. bł. Dorota i Zbigniew Łazica 30 rodznica ślubu

 

  1. Sprzątanie kościoła wg grafiku: kaplica Dzierżkowice Anna Karkus Tyniec Leg. Waldemar Kuczakowski Sławomir Kuczakowski Ruja Stodolski Stanisław Stodolski Bogumił Lasowice Wojciechowska Mariola Ejdrygiewicz Rozalia
  2. W poniedziałek 28 stycznia będzie zorganizowany wyjazd dla dzieci, młodzieży w góry. Wyjazd o godz. 8.00, powrót w godzinach wieczornych. Cena 10 zł od osoby. Zapraszam do spędzenia pierwszego dnia ferii na świeżym powietrzu. W planach: m.in. wodospad Kamieńczyk w Szklarskiej Porębie, punkt antygrawitacyjny w Świeradowie-Zdroju, Domek Myśliwski itp.
  3. W czerwcu br. będzie organizowana autokarowa pielgrzymka do Gracji śladami św. Pawła z Tarsu. Plan znajduje się na stronie Internetowej parafii. W przyszłym tygodniu będzie również dostępna wersja drukowana. Zapisy od lutego z uiszczeniem zaliczki. Również będzie pielgrzymka do Peru i Boliwii od 20 listopada do 4 grudnia. Szczegóły w najbliższym czasie.
  4. Sprawy kancelaryjne można zgłaszać przed Mszą św. lub bezpośrednio po niej. W sprawach pilnych proszę dzwonić: tel. 501-705-614. Strona parafialna:  parafiaruja.pl

Ks. Wiesław