Pielgrzymka do Włoch – relacja

W dniach 12-23 września 2022r. została zorganizowana autokarowa pielgrzymka do Włoch i Sycylii. W planie wyjazdu było: Palermo, Syrakuzy, Noto, Taormina, Neapol czy inne bardzo ważne miejsca naszego zatrzymania chociażby jak Rzym czy Asyż. Z aspektów wizualnych, które są atrakcyjne mogliśmy zaczerpnąć również walorów duchowych przyzywając wstawiennictwa św. Łucji, św. Jana Pawła II czy Apostołów Chrystusa św. Piotra i Pawła. 

Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do naszego parafialnego wyjazdu. Tym razem organizacją wyjazdu zajęło się Biuro Pielgrzymkowe „Elżbieta” z Legnicy, a za część logistyczną był odpowiedzialny ks. Wiesław. Niech szlak naszego pielgrzymowania wyda w przyszłości stokrotne owoce w życiu tych, którzy tam byli, ale jak również tych, których otoczyliśmy swoją opieką modlitewną.

« z 5 »

Więcej zdjęć pod tym linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/17z3EyWDejyYoDwf4viNNMMu-WKAcl7xu?usp=sharing