Niedziela 23.06.2019 r.

Sobota 29.06.2019 r.

Dzierżkowice g. 18.00
+Weronika Lewandowska 20 r.ś.

Niedziela 30.06.2019 r.

Tyniec Legnicki g. 9.00
+Danuta Gregorczuk (imieninowa)
Ruja g. 10.30
+Witold Gacia
Lasowice g. 12.00
+Władysława, Adam, Józef Grdeń
  1. Sprzątanie kościoła: Dzierżkowice: Dzwonkowski Adam Tyniec: Szlag Zofia Bucior Renata Ruja: Gacia Lucyna Gacia Dorota Lasowice: Hołowiak Anna Hołowiak Aneta
  2. W poniedziałek wyrusza autokarowa parafialna pielgrzymka do Grecji śladami św. Pawła z Tarsu. Wyjazd o godz. 5.00 sprzed Urzędu Gminy. Będziemy pamiętać w modlitwie o naszej wspólnocie parafialnej. Powrót 4 lipca w godzinach południowych.
  3. W lipcu wyruszy piesza pielgrzymka z Legnicy do Częstochowy przechodząc w tym roku przez Tyniec Leg. 29 lipca o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. w naszym Sanktuarium. Gdyby ktoś chciał udać się pieszo na pielgrzymkę proszę o zapisywanie się w zakrystii po Mszy św. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Prochowicach 19 lipca o godz. 19.00 z Ks. Krzysztofem Czadowskim.
  4. Msze św. w tygodniu będą odwołane z powodu wyjazdu ks. proboszcza na pielgrzymkę. Dziękuje za zrozumienie tej kwestii. Wszystkim życzę udanych wakacji i urlopów z Bożym błogosławieństwem. W czasie mojej nieobecności będzie mnie zastępował ks. Piotr Zawadka. 
  5. Sprawy kancelaryjne można zgłaszać przed Mszą św. lub bezpośrednio po niej. W sprawach pilnych proszę dzwonić: tel. 501-705-614